مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش برچسب ترازو کاغذی

آنچه در این مقاله می خوانید...

برچسب یا لیبل چیست؟برچسب ترازو کاغذیانواع برچسب (لیبل)برچسب ترازو کاغذیلیبل ترازو کاغذیبرچسب ترازو کاغذیانواع برچسب ترازو کاغذیبرچسب ترازو کاغذیفروش راحت با ترازو برچسب کاغذی
برچسب ترازو کاغذی

برچسب ترازو کاغذی یکی از انواع لیبل مورد استفاده در فروشگاه های مواد غذایی و بسیاری دیگر از فروشگاه ها است افراد می توانند با خرید و فروش برچسب ترازو کاغذی کسب و کار سودآوری برای خود ایجاد کنند.

برچسب یا لیبل چیست؟

برچسب یا لیبل نواری نازک است که برای نوشتن مشخصات بعضی از کالا ها بر رویشان گذاشته می شود بر روی برخی از کالا ها از تگ استفاده می کنند ولی این کار بر روی تمام کالا ها امکان پذیر نمیباشد در ضمن قیمت برچسب از این نوع موارد کمتر و به صرفه تر است.

برچسب ترازو کاغذی

انواع برچسب (لیبل)

در بعضی از مواقع افراد می خواهند برای مدت زمان کوتاهی برچسب روی کالا بماند در این زمان لیبل حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد.
برچسبی که بیشترین چسبندگی را در میان لیبل ها دارد لیبل پشت متال است.
لیبل متال بهترین مقاومت و ضد خش است. برچسبی که بیشتر در مبحث گارانتی مورد استفاده قرار می گیرد لیبل سکریتی است
لیبل تایوک برای موارد پوشاک استفاده می شود. لیبل پی وی سی که برای وسایل برقی استفاده می شود و در برابر باد و باران مقاوم است.
نوعی دیگر لیبل که با نام لیبل امنیتی شناخته میشود و برای خارج نکردن بدون حساب محصولات معمولا در فروشگاه ها استفاده می شود
لیبل کاغذی دارای عمر کوتاه بوده و بیشتر در مکان های خشک و تمیز استفاده می شود

برچسب ترازو کاغذی

لیبل ترازو کاغذی

برچسب کاغذی به نوعی از لیبل ها میگویند که در یک طرف آن نوعی چسب و در طرف دیگر آن به وسیله دستگاه لیبل پرینتر تصاویر یا متن چاپ میشود.
به دلیل استفاده زیادی که از این محصول در صنایع مختلف استفاده می شود معمولا وقتی وارد فروشگاهی می شوید بر روی محصولات این برچسب ها را میبینید این نوع از لیبل نیز از پر استفاده ترین نوع بین این محصولات است.

برچسب ترازو کاغذی

انواع برچسب ترازو کاغذی

این لیبل دارای بیشترین تنوع در بین سایر لیبل ها است

  • لیبل کاغذی گلاسه
  • لیبل کاغذی مات
  • لیبل کاغذی نیمه گلاسه
  • لیبل کاغذی براق
  • لیبل کاغذی در طرح ها و رنگ های مختلف
  • و …

برچسب ترازو کاغذی

فروش راحت با ترازو برچسب کاغذی

این نوع ترازو خرید را برای مشتریان فروشگاه ها بسیار آسان کرده است خریدار بعد از برداشتن وسیله های مورد نیاز در فروشگاه به ترازو مراجعه می کند.
ترازو بر روی محصولات برچسب کاغذی که شامل بارکد، نام و قیمت کالا است درج می نماید خریدار محصولات را گرفته و برای پرداخت به صندوق مراجعه می کند.
با استفاده از این روش کار های خرید و فروش در فروشگاه ها بسیار ساده گردیده عملیات فروش سریع تر، شلوغی محیط کمتر و رضایت مشتری بسیار زیاد می گردد.

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.