مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چاپ لیبل فرش با کیفیت درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ لیبل فرشاطلاعات درج شده در لیبل فرشچاپ لیبل فرشچاپ لیبل فرش درجه یک با قیمت ارزانچاپ لیبل فرشعرضه لیبل فرش با کیفیت به صورت مستقیم
چاپ لیبل فرش

چاپ لیبل فرش با کیفیت بالا و قیمت ارزان توسط مراکز معتبر صورت می گیرد. آیا می دانید که اگر لیبل فرش درجه یک به صورت مستقیم عرضه شود، قیمت آن نیز ارزان تر از بازار است؟
لیبل فرش در واقع شناسنامه ای است که به صورت مثلث یا مستطیلی شکل به پشت فرش ها چسبانده می شود.
اطلاعات مهم فرش بر روی این لیبل ها نوشته می شود که برای خریداران حائز اهمیت است و موجب شناسایی بهتر فرش خواهد شد.

چاپ لیبل فرش

اطلاعات درج شده در لیبل فرش

  • جنس فرش: بر روی لیبل های هر فرشی جنس فرش نوشته شده است. در واقع جنس نخ های مورد استفاده در هر فرشی ذکر می گردد.
  • شانه و تراکم فرش: تشخیص شانه و تراکم فرش برای هر فردی کار ساده ای نیست. بنابراین برای شناسایی شانه فرش می توان به پشت فرش و به لیبل آن مراجعه کرد.
  • رنگ زمینه فرش: این مورد در خرید های اینترنتی بسیار کاربردی است. علاوه بر آن در بسیاری از فروشگاه ها که از رنگ خاصی استفاده می کنند نیز کاربرد دارد. علاوه بر رنگ اصلی زمینه، رنگ های مورد استفاده در فرش نیز در لیبل فرش وجود دارد.

چاپ لیبل فرش

چاپ لیبل فرش درجه یک با قیمت ارزان

یکی از موارد مهمی که بر روی فرش های ماشینی می توان یافت، لیبل فرش هستند.این لیبل ها تمامی اطلاعات فرش را که برای خریدار مهم است بر روی آن ها درج شده است.
بسیاری از مراکز نیز تنها اقدام به تولید لیبل و چاپ آن می کنند. این لیبل ها که از جنس های مختلفی تولید می شوند قیمت های متفاوتی نیز دارند.
لیبل های فرش عمدتا از جنس پارچه بوده که با توجه به نوع پارچه قیمت آن ها نیز متفاوت خواهد بود.بسیاری از این مراکز لیبل های فرش درجه یک را با قیمتی ارزان چاپ خواهند کرد.اگر شما نیز به دنبال چاپ لیبل فرش با قیمت ارزان هستید به ما مراجعه کنید.

چاپ لیبل فرش

عرضه لیبل فرش با کیفیت به صورت مستقیم

بسیاری از تولید کنندگان لیبل های فرش محصولات خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم به بازار عرضه می کنند.این امر موجب می شود که قیمت لیبل های فرش ارزان تر و برای خریداران مقرون به صرفه تر باشد.
اگر شما نیز قصد خرید لیبل های فرش با قیمت مناسب هستید با ما در ارتباط باشید تا شما را با مراکز عرضه بدون واسطه و با کیفیت بالای این محصول آشنا کنیم.

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ….دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.